0 312 278 15 51
info@koylucu.com
Biz Sizi Arayalım ?
Bayimiz
Olurmusunuz ?
oto aksesuarları
oto aksesuarları
oto aksesuarları
oto aksesuarları
Hızlı Arama
Araç Markası
Araç Modeli
Araç Model Yılı
Ürün Kategorisi
Gösterim Şekli
Başlık:Essen Motor Show Rüzgarı Esiyor.
Kategori:Fuar Haberleri
Okuma:1732
Tarih:21.7.2014

Türk markası SYRON, Keskin Tuning ve MAM fuarda ziyaretçileriyle buluştu.

29 Kasım'da Almanya'nın Essen şehrinde başlayan Essen Motor Show'un yıldızı bu yıl da Keskin Grubu oldu. Jant markaları Keskin Tuning, MAM ve lastik markası SYRON , bu yıl 47.'si düzenlenen Essen Motor Show'da ziyaretçileriyle buluştu.

18 yıldır Essen Motor Show'a katılan Keskin Grubu, bu yıl 3 ayrı markasıyla aynı standta yerini aldı. Exlusive jant markası Keskin Tuning, herkese ve her keseye uygun jant MAM ve Ultra Yüksek Performans Lastiği Syron ile 2014 trendlerini ve 2015 yeniliklerini müşterilerine sunan Keskin Grubu, Tuning, motor sporları, spor serisi araçlar, klasik otomobil ve motosiklet dünyasının buluştuğu Avrupa'nın en büyük ve en önemli fuarında Türk markası olarak yer almanın gurunu yaşıyor. Klasik ve son model otomobillerin tanıtıldığı Motor Show'u yaklaşık 400 bin kişi ziyaret ediyor.

Fuar 7 Aralık Pazar Günü'ne kadar devam edecek.

İlk olarak 1985 yılında Almanya'da Reiffen Keskin adıyla kurulan Keskin Grubu 1986 yılında Keskin Tuning olarak büyümeye devam etti. 1998 yılında Bayburt'ta Baykes Tuğla Fabrikası'nı, 2000 yılında MAMSAN Otomotiv'i ve 2004 yılında Syron Tires'i faaliyete geçiren Keskin Group, ayrıca 2005 yılında sektöre elaman yetiştirmek amacıyla Bayburt'ta Keskin Business Academy'i kurdu. Keskin Group'un bugün Almanya'da 6 farklı şehirde ve Fransa'da Reifen Keskin adıyla satış ofisleri bulunuyor. Genel Merkezleri ise Frankenthal'de 20.000 metrekarelik bir lojistik merkezinde bulunuyor.

Menüler Anasayfa Ürünler Kampanyalı Ürünler Kurumsal Haberler Bayiler Videolar
Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepetiniz Sipariş Takip Bilgilendirme Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Gizlilik ve Güvenlik Garanti ve İade Şartları
Firma Bilgileri Kurumsal Banka Hesaplarımız İletişim Bilgileri
Bayi İşlemleri Bayi Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Takip Edin Facebook Youtube Twitter
Copyright ©2014 Koylucu Oto Aksesuarları.
Sitemiz 128 Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.