0 312 278 15 51
info@koylucu.com
Biz Sizi Arayalım ?
Bayimiz
Olurmusunuz ?
Van,Minivan,SUV ve 4x4 grubundaki modeller için tasarlanmış şık,sağlam yapılı alüminyum basamak. Özel kauçuk üst yüzey kaplaması ve sağlam yapısı sayesinde mükemmel kaydırmaz basamak fonksiyonu sağlar.
Özellikle Van,MCV grubundaki araçlar için tavsiye edilir.Uygulandığı araçla bütünleşen seçkin bir görünüm üstün basamak fonksiyonu kazandırır.

Paylaş

:

Ürün Özellikleri

Basamak Genişliği

:

12,3 cm

Basamak Yüksekliği

:

7 cm

Taşıma Kapasitesi

:

200 kg

Paket Ölçüleri

:

16*17*206-260 cm

Montaj

:

Orijinal şasi deliklerinden vidalama

Hammadde

:

Extrüzyon alüminyum,Kauçuk,304 kalite paslanmaz çelik,PVC

Hedef Araç Sınıfı

:

4x4Suv & 4x4 Aksesuarları,  Ticari Araç Aksesuarları,  Binek Araç Aksesuarları

  • Ürün ana gövde ve modüler bağlantı ayaklarından oluşmaktadır. Ana gövde,eloksal uygulanmış extrüzyon alüminyum,kauçuk üst yüzey kaplama,304 kalite paslanmaz çelik ve PVC başlıklardan oluşmaktadır.
  • Ticari,Van-Minivan,SUV,4x4 grubu araçlara yönelik olarak tasarlanmış, sağlam yapılı yan basamak. Özellikle Van grubundaki araç modellerine uygulanması tavsiye edilir, uygulandığında araçla bütünleşen şık bir görünüm kazandırır.
  • Ürün üzerinde uygulanan kauçuk basamak fitilleri ürüne özgün bir görsellik katmasının yanı sıra, kaydırmazlık özelliği katarak basma esnasında oluşabilecek kaymaları engeller.
  • Ana gövde üzerinde uygulanmış kauçuk kaplama şık bir görünümün yanı sıra, ürüne kaydırmazlık özelliği katarak basma esnasında oluşabilecek kaymaları engeller.
  • Basamak yan yüzeyinde uygulanan 304 kalite paslanmaz çelik tabaka ürüne güçlü bir yapı kazandırmakta bu sayede araca alttan ve yandan gelebilecek darbelere karşı üstün koruma sağlar.
  • Basamak gövdesinde kullanılan tüm parçaların kalıpları birbirine geçmeli anahtar-kilit sistemi ile tasarlanmıştır. Bu sistem sayesinde gövde üzerinde bulunan tüm parçalar sağlam bir şekilde birleşirken hiçbir noktasında vidalama işlemi yapılmaz, böylece çok sağlam ve üstün görselliğe sahip ana gövde elde edilir.
  • Modüler bağlantı ayakları her aracın orijinal şasi deliklerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Tek parça 6mm çelikten lazer kesim ile üretilmektedir. Tüm bağlantı ayakları ve vidaları galvaniz işleminden geçirilerek oksitlenme riski ortadan kaldırılmıştır.
  • Ürün montajı aracın orijinal şasi deliklerinden, araç üzerinde hiçbir delme, kesme ya da kaynak işlemi gerektirmeden yapılır.
  • Üretim Sanayi Bakanlığının belirlediği kıstastalar çerçevesinde, ISO 9001–2008, TUEV standartlarında gerçekleştirilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz TSE-TIP onay belgelidir.
Ürün Yorumları
Bu ürünle ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.
Yorum Yazabilmek İçin Bayi Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Adınız Soyadınız

:

E-Mail Adresiniz

:

Mesajınız

:

KULLANIM KLAVUZU
ÜRÜN KULLANIM KLAVUZU & GARANTİ KAPSAMI
Bu Ürün İle İlgili Video Bulunmamaktadır.
Menüler Anasayfa Ürünler Kampanyalı Ürünler Kurumsal Haberler Bayiler Videolar
Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepetiniz Sipariş Takip Bilgilendirme Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Gizlilik ve Güvenlik Garanti ve İade Şartları
Firma Bilgileri Kurumsal Banka Hesaplarımız İletişim Bilgileri
Bayi İşlemleri Bayi Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Takip Edin Facebook Youtube Twitter
Copyright ©2014 Koylucu Oto Aksesuarları.
Sitemiz 128 Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.