0 312 278 15 51
info@koylucu.com
Biz Sizi Arayalım ?
Bayimiz
Olurmusunuz ?
Pick-Up,Büyük SUV ve 4x4 grubundaki araç modelleri için özel olarak tasarlanmış,üstün kaliteli,özgün tasarımlı alüminyum basamak.
Araçla bütünleşen yapısı ve şık tasarımıyla aracınıza seçkin ve dinamik bir görünüm kazandırır.Geniş basamak alanı ve güçlü yapısı sayesinde mükemmel basamak fonksiyonu ve koruma sağlar.

Paylaş

:

Ürün Özellikleri

Basamak Genişliği

:

13,5 cm

Basamak Yüksekliği

:

7,2 cm

Hammadde

:

Extrüzyon alüminyum,Copolymer plastik,304 kalite paslanmaz çelik

Standart Gövde Boyları

:

173/183/193/213 cm

Taşıma Kapasitesi

:

200 kg

Paket Ölçüleri

:

20*23*175/195/215 cm

Montaj

:

Orijinal şasi deliklerinden vidalama

Hedef Araç Sınıfı

:

4x4Suv & 4x4 Aksesuarları,  Pick-Up Aksesuarları

 • Ürün ana gövde ve modüler bağlantı ayaklarından oluşmaktadır. Ana gövde özel tasarımlı monoblok copolymer PVC yüzey kaplamalı alüminyum gövde, 304 kalite paslanmaz çelik yan yüzey ve PVC basamak başlıklarından oluşmaktadır.
 • Pick-Up ve büyük SUV & 4x4  grubundaki  modellere yönelik olarak tasarlanmıştır.
 • Basamak gövdesinde kullanılan tüm parçaların kalıpları birbirine geçmeli anahtar kilit sistemiyle tasarlanmıştır.Bu sistem sayesinde gövde üzerinde bulunan tüm parçalar sağlam bir şekilde birleşirken hiçbir noktasında vidalama işlemi yapılmaz, böylece çok sağlam ve üstün görselliğe sahip ana gövde elde edilir.
 • Mono blok yüzey kaplamada uygulanan 28 mm. basamak duvarı,basamak derinliği oluşturarak daha geniş basamak alanı ve fonksiyonu sağlamaktadır. Araç tampon eteğiyle bütünleşerek yüksek araçlarda aracın yerden yüksekliğini dengeler, araçla bütünleşen görünüm kazandırır.
 • Üründe uygulanmış paslanmaz çelik yan yüzey alüminyum yüzeylerle karşılaştırıldığında çok daha sağlam ve güçlü yapıda olduğundan çarpmalara ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü koruma ve görsel üstünlük sağlar.
 • Modüler bağlantı ayakları her aracın orijinal şasi deliklerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Tek parça 6mm çelikten lazer kesim ile üretilmektedir. Tüm bağlantı ayakları ve vidaları galvaniz işleminden geçirilerek oksitlenme riski ortadan kaldırılmıştır.
 • Montaj ayaklarında özel kıskaç sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde bağlantı ayaklarının araç eteklerine montajı hiçbir delme işlemi gerektirmeden yapılır.
 • Ürün montajı aracın orijinal şasi deliklerinden, araç üzerinde hiçbir delme, kesme ya da kaynak işlemi gerektirmeden yapılır.
 • Ürünün yan yüzeyinde uygulanmış paslanmaz çelik yüzey güçlü bir yapı oluşturarak araca alttan ve yandan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlar.
 • Üretim Sanayi Bakanlığının belirlediği kıstastalar çerçevesinde, ISO 9001–2008, TUEV standartlarında gerçekleştirilmektedir.
 • Tüm ürünlerimiz TSE-TIP onay belgelidir.
Ürün Yorumları
Bu ürünle ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.
Yorum Yazabilmek İçin Bayi Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Adınız Soyadınız

:

E-Mail Adresiniz

:

Mesajınız

:

KULLANIM KLAVUZU
ÜRÜN KULLANIM KLAVUZU & GARANTİ KAPSAMI
Bu Ürün İle İlgili Video Bulunmamaktadır.
Menüler Anasayfa Ürünler Kampanyalı Ürünler Kurumsal Haberler Bayiler Videolar
Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepetiniz Sipariş Takip Bilgilendirme Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Gizlilik ve Güvenlik Garanti ve İade Şartları
Firma Bilgileri Kurumsal Banka Hesaplarımız İletişim Bilgileri
Bayi İşlemleri Bayi Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Takip Edin Facebook Youtube Twitter
Copyright ©2014 Koylucu Oto Aksesuarları.
Sitemiz 128 Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.