0 312 278 15 51
info@koylucu.com
Biz Sizi Arayalım ?
Bayimiz
Olurmusunuz ?
Ticari Van-Minivan,Binek-MPV ve SUV-4x4 grubundaki modeller için tasarlanmış şık, sağlam alüminyum basamak.
Yan yüzeyde uygulanmış olan 60 x1,5 mm paslanmaz çelik boru sayesinde ürün basamak olarak fonksiyonunun yanı sıra mükemmel koruma sağlar. Özellikle Minivan grubundaki araçlara uygulanması tavsiye edilir.

Paylaş

:

Ürün Özellikleri

Basamak Genişliği

:

12,6 cm

Basamak Yüksekliği

:

7,8 cm

Taşıma Kapasitesi

:

200 kg

Paket Ölçüleri

:

16*17*206-260 cm

Montaj

:

Orijinal şasi deliklerinden vidalama

Hammadde

:

Extruded aluminum,PVC,60*1,5 mm paslanmaz çelik boru

Hedef Araç Sınıfı

:

4x4Suv & 4x4 Aksesuarları,  Ticari Araç Aksesuarları,  Binek Araç Aksesuarları

  • Ürün ana gövde ve modüler bağlantı ayaklarından oluşmaktadır. Ana gövde, eloksal uygulanmış extrüzyon alüminyum,60x1,5 mm. 304 kalite paslanmaz çelik boru ve PVC basamak başlıklarından oluşmaktadır. 
  • Ticari,Van-Minivan,SUV,4x4 grubu araçlara yönelik olarak tasarlanmış, sağlam yapılı yan basamak. Özellikle Minivan grubundaki araç modellerine uygulanması tavsiye edilir, uygulandığında araçla bütünleşen şık bir görünüm kazandırır.
  • Ürün yan yüzeyine uygulanmış olan paslanmaz çelik boru 4 aşamalı polisaj işlemi ile parlatılırak ayna etkisinde parlaklık sağlanır. Ürüne çok güçlü bir yapı kazandırarak ürün araca alttan ve yandan gelebilecek darbelere karşı yüksek koruma sağlamaktadır.
  • (TRUVA)Ürün üzerinde uygulanan kauçuk basamak fitilleri ürüne özgün bir görsellik katmasının yanı sıra, kaydırmazlık özelliği katarak basma esnasında oluşabilecek kaymaları engeller.
  • Basamak gövdesinde kullanılan tüm alüminyum ve PVC parçaların kalıpları birbirine geçmeli anahtar-kilit sistemi ile tasarlanmıştır. Bu sistem sayesinde gövde üzerinde bulunan tüm parçalar sağlam bir şekilde birleşirken hiçbir noktasında vidalama işlemi yapılmaz, böylece çok sağlam ve üstün görselliğe sahip ana gövde elde edilir.
  • Modüler bağlantı ayakları her aracın orijinal şasi deliklerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Tek parça 6mm çelikten lazer kesim ile üretilmektedir. Tüm bağlantı ayakları ve vidaları galvaniz işleminden geçirilerek oksitlenme riski ortadan kaldırılmıştır.
  • Ürün montajı aracın orijinal şasi deliklerinden, araç üzerinde hiçbir delme, kesme ya da kaynak işlemi gerektirmeden yapılır.
  • Üretim Sanayi Bakanlığının belirlediği kıstastalar çerçevesinde, ISO 9001–2008, TUEV standartlarında gerçekleştirilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz TSE-TIP onay belgelidir.
Ürün Yorumları
Bu ürünle ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.
Yorum Yazabilmek İçin Bayi Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Adınız Soyadınız

:

E-Mail Adresiniz

:

Mesajınız

:

Bu Ürün İle İlgili Dosya Bulunmamaktadır.
Bu Ürün İle İlgili Video Bulunmamaktadır.
Menüler Anasayfa Ürünler Kampanyalı Ürünler Kurumsal Haberler Bayiler Videolar
Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepetiniz Sipariş Takip Bilgilendirme Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Gizlilik ve Güvenlik Garanti ve İade Şartları
Firma Bilgileri Kurumsal Banka Hesaplarımız İletişim Bilgileri
Bayi İşlemleri Bayi Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Takip Edin Facebook Youtube Twitter
Copyright ©2014 Koylucu Oto Aksesuarları.
Sitemiz 128 Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.