0 312 278 15 51
info@koylucu.com
Biz Sizi Arayalım ?
Bayimiz
Olurmusunuz ?
Ürünler HİTİT-KARBON
SUV,4X4,MPV,CUV ve Pick-Up grubundaki araç modeller için özel olarak tasarlanmış, üstün kaliteli ve şık alüminyum basamak.
Araçla bütünleşen yapısı ve özgün tasarımıyla aracınıza zarif ve seçkin bir görünüm kazandırır.Güçlü ve sağlam yapısı sayesinde güvenli ve uzun ömürlü basamak ve koruma fonksiyonu sağlar.
Ürün tamamen siyah renkte ve çok sağlam bir yapıda olması nedeniyle özellikle Off-Road ve arazide kullanılacak araçlar için çok uyumludur.

Paylaş

:

Ürün Özellikleri

Basamak Genişliği

:

13 cm

Basamak Yüksekliği

:

4,6 cm

Taşıma Kapasitesi

:

200 kg

Paket Ölçüleri

:

20*23*175/195/215 cm

Montaj

:

Orijinal şasi deliklerinden vidalama

Hammadde

:

Extrüzyon alüminyum,Copolymer PVC, Karbon,Çelik

Standart Gövde Boyları

:

173/183/193/213 cm

Hedef Araç Sınıfı

:

4x4Suv & 4x4 Aksesuarları,  Pick-Up Aksesuarları

  • Ürün ana gövde ve modüler bağlantı ayaklarından oluşmaktadır. Ana gövde özel tasarımlı monoblok copolymer PVC yüzey kaplamalı alüminyum gövde,özel karbon kaplamalı çelik yan yüzey ve PVC basamak başlıklarından oluşmaktadır.
  • Pick-Up,SUV,4x4,CUV  grubundaki  modellere yönelik olarak tasarlanmıştır.Özel Karbon kaplamalı yan yüzeyi ve copolymer üst kaplama kombinasyonuyla tamamen siyah renkte olup özellikle Off-Road amaçlı kullanılacak araçlara dinamik ve sportif bir görsellik, güçlü yapısı ve tasarımıyla üstün koruma ve basamak fonksiyonu sağlar.
  • Üzerinde uygulanmış özel kabartmalı desenli copolymer mono blok üst yüzey ürüne araçla bütünleşen bir görünüm ve kaydırmazlık özelliği kazandırır.
  • Basamak gövdesinde kullanılan tüm parçaların kalıpları birbirine geçmeli anahtar kilit sistemiyle tasarlanmıştır. Bu sistem sayesinde gövde üzerinde bulunan tüm parçalar sağlam bir şekilde birleşirken hiçbir noktasında vidalama işlemi yapılmaz, böylece çok sağlam ve üstün görselliğe sahip ana gövde elde edilir.
  • Üründe uygulanmış karbon kaplamalı özel çelik yan yüzey alüminyum yüzeylerle karşılaştırıldığında çok daha sağlam ve güçlü yapıda olduğundan çarpmalara ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü koruma ve görsel üstünlük sağlar.
  • Modüler bağlantı ayakları her aracın orijinal şasi deliklerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Tek parça 6mm çelikten lazer kesim ile üretilmektedir. Tüm bağlantı ayakları ve vidaları galvaniz işleminden geçirilerek oksitlenme riski ortadan kaldırılmıştır.
  • Montaj ayaklarında özel kıskaç sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde bağlantı ayaklarının araç eteklerine montajı hiçbir delme işlemi gerektirmeden yapılır.
  • Ürün montajı aracın orijinal şasi deliklerinden, araç üzerinde hiçbir delme, kesme ya da kaynak işlemi gerektirmeden yapılır.
  • Üretim Sanayi Bakanlığının belirlediği kıstastalar çerçevesinde, ISO 9001–2008, TUEV standartlarında gerçekleştirilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz TSE-TIP onay belgelidir.
Ürün Yorumları
Bu ürünle ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.
Yorum Yazabilmek İçin Bayi Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Adınız Soyadınız

:

E-Mail Adresiniz

:

Mesajınız

:

Bu Ürün İle İlgili Başka Bir Ürün Bulunmamaktadır.
KULLANIM KLAVUZU
ÜRÜN KULLANIM KLAVUZU & GARANTİ KAPSAMI
Bu Ürün İle İlgili Video Bulunmamaktadır.
Menüler Anasayfa Ürünler Kampanyalı Ürünler Kurumsal Haberler Bayiler Videolar
Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepetiniz Sipariş Takip Bilgilendirme Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Gizlilik ve Güvenlik Garanti ve İade Şartları
Firma Bilgileri Kurumsal Banka Hesaplarımız İletişim Bilgileri
Bayi İşlemleri Bayi Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Takip Edin Facebook Youtube Twitter
Copyright ©2014 Koylucu Oto Aksesuarları.
Sitemiz 128 Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.